Львівське золото 585 проби вважають найпопулярнішим для виготовлення ювелірних прикрас. Готові вироби із золота не тьмяніють на повітрі та не змінюють колір із часом. А додавши інші метали (срібло, мідь, паладій) отримуємо різні відтінки (білий, рожевий, зелений, червоний). На сьогоднішній день 585 проба золота найпопулярніша у всіх ювелірних магазинах, адже з неї виготовляють перстні, ланцюжки, кольє, каблучки, браслети, сережки, гарнітури, обручки та ін.

Показником якості золота вважають його пробу, тобто відсоток дорогоцінного металу в сплаві у чистому вигляді. В золоті 585 проби - це 58,5% золота і 41,5% лігатура (металеві добавки, за допомогою яких сплав набуває додаткових властивостей - твердість, колір). Саме по собі (чисте) золото, дуже м'яке і не придатне для створення ювелірних прикрас. Але завдяки лігатурним металам ми отримуємо досить ковкий сплав, з яким вже можна працювати та створювати зотолі аксесуари і прикраси.

У компанії Family Gold Masters часто є знижки на золото у Львові, адже ми самі виготовляємо дорогоцінності тому можемо запропонувати найвигідніші ціни на золоті прикраси. Щоб уточнити деталі телефонуйте:+380(67)670-57-67