925 проба срібла належить до найвищої і найбільш якісної, адже складається з 92% чистого срібла. Срібло саме по собі дуже м'яке, так що необхідно вносити деякі добавки, щоб прикраса тримала форму. Це дуже ніжним металом і щоб зробити на його основі деталі, які б служили довгий час, майстрам доводиться старанно й довго працювати.

Елітне срібло 925 проби є одним з найпопулярніших видів дорогоцінних металів Прикраси з нього володіють неповторною красою та мають магічну привабливість. У ювелірному мистецтві цінується створення виробів зі срібла на замовлення, адже дизайнерські рішення роблять прикрасу ексклюзивною.

Якщо Ви хочете здивувати або порадувати близьких чимось незвичайним, то відвідайте ювелірний магазин Family Gold Masters. Прикраси та аксесуари зі срібла завжди будуть доречні. Вони ніколи не виходять з моди та з часом набувають особливого шарму й цінності. А при правильному догляді, вони будуть радувати своїх власників прекрасним і свіжим виглядом.

У FGM можна підібрати прикраси зі срібла 925 проби у Львові на будь-який смак. Досвідчені консультанти завжди підкажуть і допоможуть зробити Вам правильний вибір.